SYNG TRYGT AS er et nystartet vaktselskap som skal levere trygge, gode og ikke minst hyggelige vakttjenester til SYNG sine karaokebarer – i første omgang de tre barene i Oslo. Derfor er vi nå på jakt etter flinke og hyggelige vektere/ordensvakter som har lyst til å bidra til å gjøre SYNG-opplevelsen akkurat så uforglemmelig fantastisk som den kan og bør være.
Bra vakthold er en viktig ingrediens i en god SYNG’ende oppskrift, fordi det handler om hvordan gjester blir møtt og ivaretatt når de skal nyte SYNG-opplevelsen sin til fulle. Som vekter/ordensvakt på SYNG tilrettelegger man kort fortalt for at sangen flyter harmonisk, lekent, hyggelig og trygt. Litt lengre fortalt er stillingen forsøkt beskrevet i noen kategoriserte punkter nedenfor.
Ansvarsoppgaver
- Spre SYNG’glede
- Være et trygt, godt og hyggelig vertskap for SYNG’glade gjester
- Utføre vakthold i henhold til gjeldende vaktinstruks
Kvalifikasjoner
- Et ønske om å spre SYNG’glede
- Fullført vekterutdanning eller ordensvaktkurs
- Plettfri vandel
- Fylt 20 år
- Behersker godt norsk både muntlig og skriftlig
- Tilgjengelig for arbeid som foregår mest helg/kveld/natt
Ønskede kvalifikasjoner
- Erfaring som vekter eller ordensvakt / relevant erfaring fra utelivsbransjen
- Kjennskap til SYNG
- Menneskelige egenskaper vil bli vektlagt, der noen stikkord vil være serviceinnstilt, løsningsorientert, opptatt av god kommunikasjon, selvstendig, fleksibel, ansvarsfull og sosial/liker å jobbe med mennesker
Vi tilbyr
- SYNG’glede
- Faste stillinger i ulike prosenter (kan også være mulig med heltid)
- Gode betingelser
- Karaokerom på kontoret
- Steinhyggelige kolleger
- Lønn og tiltredelsesdato etter avtale
Vil du søke?
- Send søknad og CV til syngtrygt@syng.no – håper å høre fra deg!